Varianty úprav

Rádi byste své fotografie posunuli na vyšší level a sháníte rychlou a základní úpravu fotek? Potřebujete interně odprezentovat sérii fotografií a stačí vám rychlá kontrola a úprava od grafika? Pak je pro vás varianta BASIC přesně to pravé!

Vhodné pro: sérii dokumentárních fotek, momentky, fotky z eventu, oslavy apod.

Chcete svými fotografiemi upoutat pozornost diváka? Připravujete reklamní kampaň na sociálních sítích a chcete si zajistit její úspěch? Prodáváte zboží nebo nemovitost? Získejte reprezentativní materiál, který zaujme na první pohled s variantou STANDART.

Vhodné pro: reklamní kampaně, příspěvky na sociálních sítích, prodej/pronájem zboží či nemovitostí, Airbnb, Glamping, reprezentativní snímky z akcí, návštěv či vystoupení

Dopřejte svým snímkům péči profesionálů a vytěžte z nich maximum. Potřebujete specifické a náročnější úpravy včetně retušování pokožky či manipulace s objekty na snímku? Sháníte přípravu produktových fotografií nebo připravujete data pro tisk? Varianta EXCLUSIVE je ideální volbou!

Vhodné pro: profesionální fotografy, luxusní prezentační materiály, business portrétní a profilové fotografie, rodinné či firemní materiály určené k tisku, produktové fotografie a další důležité snímky